Rodinný dom Nitrianske Sučany

Späť
STAVBA
Rodinný dom
DRUH STAVBY
Novostavba
ZASTAVANÁ PLOCHA
84,96m2
OBOSTAVANÝ OBJEM
480,20m3
VÝŠKA STAVBY
7,5m
SKLON STRECHY
38°
OBYTNÉ MIESTNOSTI
4
MIESTO STAVBY
Nitrianske Sučany

Novostavba rodinného domu zapadla do okolitého rovinatého prostredia. Funkčné využitie priestoru a rozloženie miestností aj na menšej zastavanej ploche vytvorili priestor pre rodinné bývanie. Stavbu dopĺňa navrhovaná vonkajšia terasa, ktorá zabezpečuje prepojenie medzi bývaním a priamým kontaktom s prírodou.

Na prízemí sa nachádza spoločenská zóna. Hlavný vchod je s priamým vstupom do samostatného wc a technickej miestnosti. Obývacia izba  spojená s jedálňou a kuchyňou opticky vytvára väčší a moderný priestor. Pod schodiskom je riešená odkladacia miestnosť. Podkrovie, navrhnuté pre odpočinok, tvorí spálňa so šatníkom, detská izba a kúpelňa. 

Čo povedal o projekte klient?

photo

Ku projekčnej kancelárií Projektstudio sme sa dostali náhodou, kedže sme plánovali rekonštruovať našu staršiu chalupu. Postupne sme sa však prepracovali k úplne novému domu, ktorý nám navrhli na mieru. Ďakujeme za praktické rady pri tvorbe projektu, či už k výstavbe ako aj k budúcemu úžívaniu nášho domu. Za profesionálny prístup a kompletný servis môžem len odporučiť.

photo

Peter Kiszely